Hakkında yorumlar Suganorm

 • Elif
  Kan şekerimi düşürmek için çok hap kullanırdım. Rejime uymak zorundaydım. Artık ilaçların çoğunu bıraktım. Suganorm ile değiştirildiler. Endişe gitti, uyku düzeldi. Glikoz seviyeleri 6 aydan fazla normal kalır. 10 gün ara ile 60 gün boyunca Suganorm aldım.
  Suganorm
 • Elif
  20 yılı aşkın süredir hastayım. Ayrıca yüksek tansiyon ve görme bozukluğundan da şikayetçiyim. Kan şekerini normalleştirmek sadece Suganorm ile mümkün oldu. Daha önce böyle bir ilacın olmaması üzücü. Şimdi kan şekerim istikrarlı bir şekilde normal ve kan basıncım da normale döndü.
  Suganorm
 • Ιωάννα
  Geçenlerde bana diyabet teşhisi kondu. Semptomlar çok tatsızdı - sürekli ağız kuruluğu, susuzluk, açlık. Hemen diyabet için bir çare aramaya başladım ve Suganorm'i buldum. 30 günlük ilk kürden sonra semptomlar tamamen ortadan kalktı, glikoz seviyesi normale döndü, tüm testler iyi oldu.
  Suganorm
 • Ali
  10 yılı aşkın süredir diyabet hastasıyım. Kan şekeri her zaman kararsızdı, sonra azaldı, sonra arttı. Diyetleri takip etti, antidiyabetik ilaçlar aldı. Ancak glikoz dalgalanmaları devam etti. Henüz Suganorm'i denemedim. Kan şekeri stabilize oldu. Çok fazla uyuşturucu içmeyi bıraktı, sadece Suganorm'e geçti.
  Suganorm
 • Loukas
  Diyabetin en güçlü komplikasyonuna sahibim - azaltılmış güç. Doktor, bunların küçük damarların esnekliğinin ihlalinin sonuçları olduğunu söyledi. Bir yıldan fazla bir süredir diyetler, ilaçlar, fiziksel aktivite yardımı ile sağlığımı iyileştirmeye çalıştım - hiçbir şey yardımcı olmadı. Suganorm aldım ve şekeri aldıktan bir ay sonra normale döndü, kalıcı bir ereksiyon ortaya çıktı.
  Suganorm
Kullanıcı oyu Suganorm
4.5
20