Kullanım için talimatlar Suganorm

Suganorm günde 2 kez 1 kapsül alarak

Kan şekeri düzeylerini düşürmeye yönelik en son gelişme olan kapsüllerdeki Suganorm ilacının karmaşık tedavide tip II diyabette kullanılması önerilir.

Suganorm Uygulama Esasları

Suganorm hipoglisemik ajan, tadı olmayan kapsüllerde mevcuttur. Kullanım Şekli: Yemeklerle birlikte günde 2 defa 1 kapsül. Bol miktarda temiz su için. İlacın sabah ve akşam alınması daha iyidir.

Suganorm diyabet ilacı kimlere tavsiye edilir?

Suganorm diyet takviyesi, Tip II Diyabet teşhisi konan hastalar için uygundur. İlaç, altta yatan hastalığın arka planına karşı artan vücut kitle indeksi ve ayrıca kardiyovasküler sistemin eşlik eden hastalıkları, böbrekler, karaciğer ile ilgili sorunlar ve görme azalması olan kişiler için önerilir.

Ayrıca Suganorm, insüline bağımlı tip I diabetes mellituslu hastalar tarafından insülin tedavisi çerçevesinde bir idame maddesi olarak alınabilir.

Belirteçler

Kontrendikasyonlar

Sürekli susuzluk hissi

Bireysel hoşgörüsüzlük

Artan terleme

18 yaş altı

Kardiyovasküler hastalıklar

Gebelik

yüksek kolesterol

emzirme

Yüksek tansiyon

Gastrointestinal sistem bozuklukları

Sık idrara çıkma

Suganorm kapsülleri Kıbrıs'ta kullanım için onaylanmıştır, ilaç kesinlikle güvenlidir, diyabet tedavisinin herhangi bir aşamasında reçete edilebilir. Kullanmadan önce, ilacın nasıl kullanılacağına ilişkin talimatları okuyun.