Kullanım deneyimi Suganorm

doğal doğal kapsüller Suganorm

Hamburg'dan Lina, kullanma deneyimini paylaştı.

Suganorm kan şekerini ve vücut ağırlığını düşürdü

Şeker hastalığına kalıtsal bir yatkınlığım var. 23 yaşında tip II diyabet teşhisi kondu. O zamandan beri, 15 yıldır bu hastalıkla mücadele ediyorum. Tedavi, benim yan etkilerim olan bir sürü ilaç almaya geliyor. Bazı ilaçlar bağırsak fonksiyonunu olumsuz etkiler, diğerleri nedeniyle düzensiz kalp atışları nedeniyle düzgün uyuyamadım. İlaçları birçok kez değiştirmek zorunda kaldım, kan şekerini etkili bir şekilde düşürmek için tatsız sonuçlar olmadan yenilerini aldım. Hastalık nedeniyle kilo almaya başladım. Vücut ağırlığını azaltmanın çok zor olduğu ortaya çıktı - sürekli açlık hissi kesinlikle bir diyete uymama izin vermedi.

Suganorm ile tanışıklığım

Ablam, şekeri normalleştirme ve kilo verme konusundaki nafile girişimlerimi görerek, internette kendi başına ilaç aramaya başladı. Ve Suganorm'i tamamen doğal içerikli kapsüllerde buldum. Ablam tam bir kurs için bir kerede benim için 6 paket sipariş etti.

Paket geldiğinde ve ablam bana yeni bir ilaç getirdiğinde, kapsülleri nasıl kullanacağımı bile bilmiyordum. Ancak her kutu, erişilebilir bir dilde yazılmış kullanım talimatları içeriyordu. Kapsülleri talimatlarda önerildiği gibi almaya başladım. Bir randevuyu bile kaçırmadı. 30 gün sürdü.

Suganorm aldıktan sonra şeker normaldir

İlk sonuçlar: genel bakış

Suganorm aldıktan 5 gün sonra sağlığımdaki ilk iyileşmeleri hissettim - Açlık hissinin daha az olduğunu fark etmeye başladım, artık tatlılara çekilmiyordum. Kandaki glikoz seviyesini günlük olarak ölçerek ve bunları "bir şeker hastasının günlüğüne" yazarak, göstergelerin normale dönmeye başladığını kendisi için kaydetti. Yemekten sonra şeker seviyesi kritik seviyelere yükselmeyi bıraktı. Sabahın erken saatlerinde ellerimde titreyerek işkence gördüm, zayıflık. Suganorm aldıktan bir hafta sonra ekstremitelerdeki titreme kayboldu, neşeli uyanmaya başladım, iyi uyudum.

Tedavi sürecinin sonuçları Suganorm

Suganorm almanın ilk kursundan sonra testlerim normale döndü. Doktor, vücudun durumunda genel bir iyileşme fark etmeye başladı. İlk kürden sonra 2 hafta ara verdim ve etkiyi pekiştirmek ve hiperglisemiyi önlemek için ikinci kür günde 1 kapsül içmeye başladım. Şimdi harika hissediyorum, ağırlık 2 ayda 7 kg azaldı ve yavaş yavaş kaybolmaya devam ediyor.